Aktuální přehled výběrové kávy

Výběrovou kávu si sami vybíráme a pražíme. V našich kavárnách vám ji připravíme jako espresso i překapávanou. Všechny tyto kávy si jako KAFECZRNO odnesete také na domácí přípravu.

Vyberte si kávu

Honduras El Campo

Honduras El Campo

Sušené švestky, kakao, lesní ovoce

region město Werka
farma sdružení drobných farmářů
zpracování natural
odrůda Etiopský Heirloom
nadmořská výška 1900 m. n. m. 

cupping score 86,75

Marysabel a Moises Caballero vlastní několik farem v Hondurasu. Kávě se věnují po generace. Kávu pěstují s respektem k tradici, ale nebojí se experimentovat. Ve světě výběrové kávy se zkrátka našli. Všechny své farmy se jim daří modernizovat a jsou tak skvělým příkladem pro ostatní. I my v Kafecu jsme si je zamilovali a na mlýnku máme jijich další kávu, tentokrát z farmy El Campo. 

Farma El Campo je poměrně mladá, byla založena v roce 2004. Leží v nadmořské výšce 1600 metrů. Káva, kterou jsme si vybrali, obsahuje pouze zralé, červené plody. Obsahuje pouze jednu odrůdu - Catuai. Znamená to, že s touto kávou se vám bude velmi dobře pracovat. Na mlýnku bude velmi konzistentní. Je zpracována metodou Natural, a proto je velmi sladká, má těžší tělo a dobrou intenzitu. V chuti najdete tóny švestek, takže se bude skvěle hodit k wafli měsíce. Kromě švestek v ní můžete cítit také tóny kakaa a lesního ovoce.

Zpět do novinek
objednej a vyzvedni
Objednej & vyzvedni
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta