Tak chutná jedině Kafec

V Kafecu máme dobroty, za kterými se tak rádi vracíte. Přijďte ochutnat. Je v nich tolik lásky!

Snídaně od 8:00 do 13:00

Snídaně od 8:00 do 13:00

Přijďte si to k nám pořádně užít. V Kafecu vás čeká zaškrtávací menu plné vyhlášených dobrot. Vejce na všechny způsoby, královská snídaně a taky SENDVIČWAFLE. Nebo jste spíš na sladké? Tak se stavte na voňavé wafle různých chutí. Lepší než od maminky.

A co si dát k pití? Doporučujeme jemné, mléčné café au lait nebo třeba překapávanou kávu ze zrn, které si sami pražíme. Jo, a klidně zahoďte budíky a nespěchejte. U nás v KAFECU se můžete nasnídat až do 13. hodiny.

 
Snídaňové menu

Odpolední menu od 13:00

Odpolední menu od 13:00

Hlavní roli v něm hrají zase naše wafle: ty slané nabízíme jako WAFLESENDVIČ, bohatá nabídka sladkých waflí samozřejmě v menu zůstává dál. Navíc přihazujeme wafle tyčinky. To jsou takové naše waflové jednohubky. Namáčejte do omáček vlastního výběru.

Na svačinu si dejte toust nebo hot dog. Vyzkoušejte nový salát s roastbeefem nebo vegetariánskou variantu se sázeným vejcem. To bude těžké rozhodování, to vám nezávidíme...

 
Odpolední menu

Nápojové menu

Nápojové menu

Venku sice bude čím dál větší zima, ale to vás za okny KAFECU trápit nemusí. U nás se rozhodně zahřejete. Čeká vás chai latté, holandské kakao, Irská káva a taky její speciální twist Cointreau Coffee, ve kterém jsme vyměnili whiskey za pomerančový likér Cointreau.

V průběhu celého roku nabízíme naši výběrovou kávu, domácí limonády, čaje, mošty a džusy. Náladu si můžete zlepšit BIO vínem od Marcinčáka, na které nedáme dopustit.

 
Nápojové menu

Výběrová káva

Výběrová káva

Jeden šálek kávy a jak dokáže zpříjemnit den! Stavte se do KAFECU, do srdce výběrové kávy v Čechách. Espresso pro vás, jako jedni z mála v Česku, připravujeme na speciální páce Naked Portafilter. A místo 7 dáváme 15 gramů kávy, chuť je vyvážená a prostě skvělá.

Máte čas a chuť experimentovat? Pak doporučujeme překapávanou kávu připravenou jako aeropress, V 60 nebo třeba chemex. A nedivte se, když se vám bude chuť kávy postupně měnit. Přesně o tom to celé je! Prostě jeden velký kávový zážitek…

 
Co je dnes na mlýnku

Wafle, WAFLESENDVIČ a tyčinky

Wafle, WAFLESENDVIČ a tyčinky

Teď něco pro mlsouny: pravé belgické wafle s ovocem. Proč vám tak chutnají? Je to jednoduché. Najdete v nich samé dobré a čerstvé suroviny - poctivé máslo, plnotučné mléko a samozřejmě mouku. Připravit ale umíme i bezlepkovou wafli.

Slané wafle nabízíme jako wafle sendvič s trhaným vepřovým masem, opečenou slaninou nebo špenátem s riccotou a sázeným vejcem.

Odpoledne po 13. hodině si zakousněte WAFLETYČINKY a namáčejte si je do různých sladkých dipů a omáček. 

 

 
objednej a vyzvedni
Objednej & vyzvedni
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta