Výdejní okna fungují ve všech kavárnách, rozvozy máme v Brně a Zlíně.

Tak chutná jedině Kafec

V Kafecu máme dobroty, za kterými se tak rádi vracíte. Přijďte ochutnat. Je v nich tolik lásky!

Snídaně

Káva

Wafle a dezerty

Sendviče

KAFEC S SEBOU menu

Nachystali jsme pro vás speciální menu pro rozvoz a odnesení s sebou z výdejních KAFEC oken po dobu karantény v ČR, kdy budou kavárny zavřené. Těšit se můžete na sladké i slané wafle, preclíkové hotdogy nebo belgické tousty. V hlavní roli účinkuje trhané vepřové maso a grilovaný bůček.

Rozvozové menu

Snídaně

Přijďte si to pořádně užít. V Kafecu vás čeká stůl plný vyhlášených dobrot. Vajíčka na všechny způsoby, párečky nebo tousty, které si pečeme sami. Jste spíš na sladké? Tak se stavte na čerstvou křupavou wafli s ovocem. Lepší než od maminky.

A co si dát k pití? Doporučujeme jemné, mléčné café au lait nebo třeba překapávanou V60 ze zrn, které si sami pražíme. Jo, a klidně zahoďte budíky. U nás v KAFECU se můžete snídat až do 13.00 hodiny.

 
Menu

Káva

Jeden šálek kávy a jak dokáže zpříjemnit den! Stavte se do Kafecu, do srdce výběrové kávy v Brně a ve Zlíně. Espressa pro vás jako jedni z mála u v Česku připravujeme na speciální páce Naked Portafilter. A místo 7 dáváme 15 gramů kávy, takže si užijete ještě plnější chuť.

Máte čas a chuť experimentovat? Pak doporučujeme překapávanou kávu připravenou v aeropressu, V 60 nebo třeba chemexu. A nedivte se, když se vám bude chuť kávy postupně měnit. Přesně o tom to celé je! Prostě jeden velký kávový zážitek…

 
Menu

Wafle a dezerty

Teď něco pro mlsouny: pravé belgické wafle, o kterých se šušká, že jsou nejlepší ve městě. Proč vám tak chutnají? Je to jednoduché – nešidíme je. Pečeme je s láskou, a těsně před tím, než vám je doneseme ke stolu. Najdete v nich samé dobré a čerstvé věci, poctivé máslo, mléko a mouku – klidně i bezlepkovou. Dáváte si je u nás pravidelně? Zkuste naši limitku. Říkáme jí wafle měsíce, protože ji v menu najdete jen několik dní v roce.   

V Kafecu si taky ostatní dezerty připravujeme sami. Nakoukněte do vitríny. Který vám padl do oka?

 
Menu

Sendviče

Konečně pořádný sendvič! Přijďte ochutnat tuhle britskou specialitu po našem: z vlastního čerstvě upečeného chleba. Ale tím ještě nekončíme. Nábojů máme víc: třeba domácí dip nebo kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů – z rodinného řeznictví Prantl a farmy Bařice.

Váháte mezi sendvičem s pečeným masem nebo opečenou slaninou a sázeným vejcem? Stojí za to je zkusit všechny a pořádně si to užít. Na světě je přece krásně.

 
Menu

Sypané čaje

Za skvělým čajem nemusíte až do čajovny. Jsme sice baristi, ale dobrý čaj taky umíme. Připravíme vám ho ve frenchpressu nebo do sklenice se sítkem – tak, abyste sami mohli sledovat pozvolné prolínání barev a vůní. Crrr! To budou stopky. Váš čaj je hotový. Stačí vytáhnout sítko a vychutnat si tu lahodnou chuť…

 
Menu

Limonády

Namíchat chutnou limonádu je stejně náročné jako připravit skvělou kávu. Roli hrají kvalitní suroviny i samotná příprava. A náš tip? Zaručeně lipová limonáda, kterou mícháme z vlastnoručně uvařeného sirupu. A co je hlavní – nedáváme do ní žádný cukr. Sirup sladíme medem.

 
Menu

Užijte si doma kávu (skoro) jako z Kafecu

Máme vlastní pražírnu a s ní i 100% dohled nad kvalitou každého zrníčka. Přijďte si k nám pro KAFECZRNO
a vychutnejte si vaše oblíbené KAFECKAFE kdykoli, kdekoli a tak často, jak vás jen napadne.

Co je dnes na mlýnku