MÁME OTEVŘENÁ VÝDEJNÍ OKNA VE VŠECH KAVÁRNÁCH.

Zákaznický účet MŮJKAFEC: vaši věrnost odměníme

Se zákaznickým účtem se vám opakované návštěvy KAFECU vyplatí. Zaregistrujete se a dostanete svou vlastní zákaznickou kartu. Na tu pak za vaše konzumace sbíráte body, později je vyměníte za vybrané KAFEC produkty.

Jak si založím svůj zákaznický účet?

Požádejte obsluhu ve kterékoli z našich kaváren o registraci nového účtu. Spolu s čipovou zákaznickou kartou dostanete v obálce i registrační formulář. Tam vyplníte své osobní údaje, potvrdíte nám souhlas s jejich zpracováním a předáte formulář zpátky obsluze. Pořízení karty vás stojí jen 20 Kč a ještě ten den je KAFECKARTA funkční. V případě ztráty vám kartu vyměníme a váš kredit znovu dobijeme na kartu novou.

 zákaznický účet KAFEC

Kde všude KAFECKARTA platí?

Zákaznická karta je přenosná v celé síti kaváren KAFEC, sbírání bodů funguje všude stejně. Body za konzumaci se po načtení karty do systému přičtou do vašeho zákaznického profilu. Směnit body za odměny můžete ve kterémkoli KAFECU.

Kdy mám KAFECKARTU ukázat obsluze?

Ukažte ji před placením. Načteme ji do mobilního číšníka nebo do pokladny.

Jak zjistím, kolik bodů mám svém účtu?

Body se vám na zákaznický účet přičítají ve výši 10 % z celkové ceny jídel, kávy a nealko nápojů. Pokud v KAFECU utratíte 1 000 Kč, na účet se vám přičte 100 bodů a vy disponujete kreditem 100 Kč na útratu za vybrané produkty. Přesný počet svých bodů zjistíte u obsluhy. Zbývající počet bodů najdete také na spodní části každé účtenky.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Přičteme vám na váš zákaznický účet body za útratu celého stolu.Čím větší banda, tím víc bodů pro vás. Myslete na to a nechte si načíst body i za konzumaci ostatních. Nemusíte za všechny platit. KAFEC kredit vám přičteme i při platbách zvlášť, stačí říct obsluze a ta vaši KAFECKARTU načte do pokladního systému opakovaně.

cappuccino skoro zdarma

Jak si vyměním nasbírané body?

Jakmile nasbíráte potřebný počet bodů, můžete je směnit za vybrané odměny. Své body vždy kombinujete s doplatkem v Kč - EET a účetnictví nám totiž nedovoluje vydávat účtenky s nulovou hodnotou.

Co si můžete za své body odnést s sebou? 

  • naši zrnkovou kávu KAFECZRNO
  • kávu s sebou (espresso, capuccino, flat white, café latte, překapávaná káva, cafe au lait)

Co si můžete dát za své body v KAFECU?

Škálu odměn plánujeme průběžně obměňovat. Aktuální přehled odměn máte zde.

Zpět do novinek